Elle.cz

elle.cz

Plný chutí
Gastronomický diář neboli Dietář nabízí na (téměř) každý týden jeden zajímavý recept, od pomazánek a polévek až po hlavní jídla a dezerty. Je opatřený praktickou gumičkou a vzadu nechybí prostor na poznámky i seznam všech receptů. K dostání v modré a červené barvě.

Marianne.cz

marianne.cz

Tematické diáře na rok 2013
29.11.12 / Markéta Kronovetrová

Blíží se konec roku. Už jste se začali ohlížet po novém diáři? Máme pro vás několik tipů na ty, které nás zaujaly.

Diář pro štíhlou linii

Diář Dietář vás provede rokem 2013 a poradí, jak shodit pár kilo a už nikdy je nenabrat. Jeho autorka, výživová poradkyně Jana Vašáková, na jeho stránky sepsala Manuál zdravého hubnutí, který můžete brát jako seznam svých novoročních předsevzetí.

MarieClaire.cz

www.marieclaire.cz

Nový diář Dietář, roční hubnoucí průvodce je právě v prodeji a slibuje nejen dostatek prostoru pro plánování pracovních aktivit, ale hlavně celoroční pomoc při zdravém hubnutí nebo udržení si dobré kondice.
Vychází už druhým rokem a i tentokrát obsahuje vylepšený manuál na zdravé hubnutí, informace na téma výživa, návod, jak vypadá ukázkový jídelníček, nebo čtyřicet sezónních receptů, které zahrnují snídaně, svačiny, obědy a večeře.

Elle.cz

www.elle.cz

3. 10. 2011 Veronika Cvachová

Fitness kouč na každý den

Vezměte praktický, vkusně provedený kalendář a přidejte k němu tabulky na denní energetický výdej a příjem, chytré zásady zdravé výživy, mnoho dietních receptů, seznam sezonních potravin a pravidelný záznam o vaší váze i obvodu pasu. Co vznikne? Dietář. Skvělá věc pro všechny, kteří chtějí zhubnout nebo si udržet svou štíhlou postavu.